• #
  • #
  • #

  ລາຍຊື່ຜູ້ສອບເສັງສຳພາດ ເພື່ອເຂົ້າເປັນພະນັກງານໃໝ່ຂອງ ຜ-ຟຟລ     There have been 540 visitors to this websiteThere have been 540 visitors to this websiteThere have been 540 visitors to this website 

ລາຍຊື່ຜູ້ສອບເສັງສຳພາດ ເພື່ອເຂົ້າເປັນພະນັກງານໃໝ່ຂອງ ຜ-ຟຟລ (ສາຍວິສະວະກຳສາດ) 

ສະຖານທີ: ສຳນັກງານໃຫຍ່ ຜ-ຟຟລ, ຊັ້ນ 7, ຕຶກລັດວິສາຫະກິດໄຟຟ້າລາວ

ວັນທີ ລ/ດ ເວລາສຳພາດ ຊື່ ແລະ ນາມ​ສະ​ກຸນ ຫ້ອງສຳພາດ ລ/ດ ເວລາສຳພາດ ຊື່ ແລະ ນາມ​ສະ​ກຸນ ຫ້ອງສຳພາດ
7/6/2017 1 8:40 - 9:00 ທ້າວ ຄຸດ​ມະ​ນີ ພັນ​ທະ​ວົງ ປະຊຸມໃຫຍ່       ຊັ້ນ 7 16 8:40 - 9:00 ທ້າວ ອາພູຍາເດດ ທະນາສຸກ ປະຊຸມນ້ອຍ       ຊັ້ນ 7
2 9:00 - 9:20 ທ້າວ ວິ​ນັດ ໄພ​ສົມ​ບູນ 17 9:00 - 9:20 ທ້າວ ເຈ ສີເມືອງ
3 9:20 - 9:40 ທ້າວ ແຟນ ໄຊ​ຍະ​ວົງ 18 9:20 - 9:40 ທ້າວ ທອງແດງ ບຸນໄຊຍະວົງ
4 9:40 - 10:00 ທ້າວ ແສງ​ສຸ​ລີ ຫຼວງ​ສີ​ໂຍ​ທາ 19 9:40 - 10:00 ທ້າວ ​ເຢັ່ງວ່າງ ວ່າງໄມ້
5 10:00 - 10:20 ທ້າວ ພອນ​ປະ​ເສີດ ພູ​ມິນ 20 10:00 - 10:20 ທ້າວ ແພງ ຈັນທະສຸກ
6 10:20 - 10:40 ທ້າວ ອູ​ລຳ ຄຳ​ມີ​ວົງ​ວິ​ຈິດ 21 10:20 - 10:40 ທ້າວ​ ອ່າງ ສີບຸນເຮືອງ
7 10:40 - 11:00 ທ້າວ ຄຳສອນ ອິນໄພຍາລາດ 22 10:40 - 11:00 ທ້າວ ທອງຈັນ ບຸດໂທມີ
8 11:00 - 11:20 ທ້າວ ສະຫຼັກສິດ ສິດທະວົງ 23 11:00 - 11:20 ທ້າວ ກົງ​ທອງ ປັນ​ຍາ
9 13:30 - 13:50 ທ້າວ ຈັນ​ທອນ ສົມ​ຈັນ​ມະ​ວົງ 24 13:30 - 13:50 ນາງ ລີ​ຕາ ແກ້ວ​ຂຸນ​ລາ​ວົງ
10 13:50 - 14:10 ທ້າວ ພູ​ລຳ​ເຊ ສຸ​ທຳ​ມະ​ວົງ 25 13:50 - 14:10 ທ້າວ ພອນ​ສະ​ຫວາດ ວໍ​ລະ​ເດດ
11 14:10 - 14:30 ທ້າວ ສົມຈັນ ສົມຈັນມະວົງ 26 14:10 - 14:30 ນາງ ຫຼ້າ ອິນທະວົງ
12 14:30 - 14:50 ທ້າວ ຈັນທະຄານ ສຸກອິນທະລາດ 27 14:30 - 14:50 ທ້າວ ເທບພະນົມ ສາລີສີ
13 14:50 - 15:10 ທ້າວ ວັນເສົາ ຂັນຂຽວ 28 14:50 - 15:10 ທ້າວ ຄູນທະວີ ວົງພະຈັນ
14 15:10 - 15:30 ທ້າວ ສີລາ ສົມເພັດ 29 15:10 - 15:30 ທ້າວ ເກີເຮີ ເຍຍລີຈ້າ
15 15:30 - 15:50 ທ້າວ ທອນ ວົງດາລາ 30 15:30 - 15:50 ທ້າວ ​ໂຊລິດຊາຍ ຄັ່ງຊື່ທໍ່
 
ວັນທີ ລ/ດ ເວລາສຳພາດ ຊື່ ແລະ ນາມ​ສະ​ກຸນ ຫ້ອງສຳພາດ ລ/ດ ເວລາສຳພາດ ຊື່ ແລະ ນາມ​ສະ​ກຸນ ຫ້ອງສຳພາດ
9/6/2017 1 8:40 - 9:00 ທ້າວ ອາ​ນຸ​ຊາ ສູນ​ທະ​ວົງ​ສາ ປະຊຸມໃຫຍ່        ຊັ້ນ 7 17 8:40 - 9:00 ທ້າວ ວີລະກອນ ຫອມດາລັດ ປະຊຸມນ້ອຍ       ຊັ້ນ 7
2 9:00 - 9:20 ທ້າວ ວັນ​ເພັງ ອິນ​ຍາ​ວົງ 18 9:00 - 9:20 ທ້າວ ສົມສະນຸກ ອັກຄະວົງ
3 9:20 - 9:40 ທ້າວ ວິ​ລະ​ຊາດ ຂັນ​ທະ​ຍົງ​ທອງ 19 9:20 - 9:40 ທ້າວ ບຸນທັນ ທຳມະວົງ
4 9:40 - 10:00 ທ້າວ ພູ​ມີ ໄຊ​ປັນ​ຍາ 20 9:40 - 10:00 ທ້າວ ກິລາ ມຸກຈັນດາ
5 10:00 - 10:20 ທ້າວ ພອນ​ສະ​ຫວັນ ແສງ​ມະ​ນີ​ວັນ 21 10:00 - 10:20 ທ້າວ ຕູ່ນ ຈູມມະນີວົງ
6 10:20 - 10:40 ທ້າວ ສົມ​ພອນ ລາວ​ລີ 22 10:20 - 10:40 ທ້າວ ບົວເງິນ ຫຼວງບັນເທົາ
7 10:40 - 11:00 ທ້າວ ວັ​ນ​ນະ​ສຸກ ສີ​ປະ​ສົບ 23 10:40 - 11:00 ທ້າວ ສຸກສັນ ທຳມະວົງສາ
8 11:00 - 11:20 ທ້າວ ຕູ້​ດົວ ລີ​ບົວ​ຊ້າງ 24 11:00 - 11:20 ທ້າວ ເບີລີຈູ ປ່າເບຼຍຢ່າ
9 13:30 - 13:50 ທ້າວ ສວຍ ແສງ​ໂພ​ສີ 25 13:30 - 13:50 ທ້າວ ໂນະ ສິງນາວົງ
10 13:50 - 14:10 ທ້າວ ດ໋ອນ​ນີ້ ພິມ​ມະ​ນານ 26 13:50 - 14:10 ທ້າວ ທອງສະໝຸດ ວອນລັດຕະນະ
11 14:10 - 14:30 ທ້າວ ບົວ​ສອນ ພົງ​ພິ​ຈິດ 27 14:10 - 14:30 ນາງ ຈັນໄຊ ພິລາລົມ
12 14:30 - 14:50 ທ້າວ ຂົນທອງ ເຮືອງວຽງຄຳ 28 14:30 - 14:50 ທ້າວ ຄຳ​ສະ​ຫວາດ ສຸດ​ທິ​ໂວ​ຫານ
13 14:50 - 15:10 ທ້າວ ວິກອນ ສຸວັນທອງ 29 14:50 - 15:10 ນາງ ວຽງ​ສະ​ຫວັນ ອິນ​ທິ​ລາດ
14 15:10 - 15:30 ທ້າວ ລີກຸກໄກ ລີບົວປາວ 30 15:10 - 15:30 ທ້າວ ພູ​ຄຳ ຈັນ​ທະ​ສອນ
15 15:30 - 15:50 ທ້າວ ລີມວ່າກ້ອງ ໄຊຍະຊ່າງ 31 15:30 - 15:50 ທ້າວ ສົມຊາຍ ຈຳປາແທ່ງຄຳ
16 15:50 - 16:10 ທ້າວ​ ແຫວນເພັດ ສຸດາລົດ 32 15:50 - 16:10 ທ້າວ ຊາຍສະຫວາດ ຜັນທະວົງໄຊ
                 
                 
                 
ວັນທີ ລ/ດ ເວລາສຳພາດ ຊື່ ແລະ ນາມ​ສະ​ກຸນ ຫ້ອງສຳພາດ ລ/ດ ເວລາສຳພາດ ຊື່ ແລະ ນາມ​ສະ​ກຸນ ຫ້ອງສຳພາດ
12/6/2017 1 8:40 - 9:00 ທ້າວ ຈູວ່າງ ເຍ່ຍຕູ້ສີວອນ ປະຊຸມໃຫຍ່        ຊັ້ນ 7 17 8:40 - 9:00 ທ້າວ ພອນສັກ ສີເມືອງວົງ ປະຊຸມນ້ອຍ       ຊັ້ນ 7
2 9:00 - 9:20 ທ້າວ ວິນັດດາ ດາຣາພອນ 18 9:00 - 9:20 ທ້າວ ໄກສອນ ຈັນທະວົງສາ
3 9:20 - 9:40 ທ້າວ ພຸດ​ທະ​ວົງ ເນ​ຕິ​ບັນ​ດິດ 19 9:20 - 9:40 ທ້າວ ໂອບີ ຂັນຕີ
4 9:40 - 10:00 ທ້າວ ອຸ່ນຄຳ ມ້າວປະເສີດ 20 9:40 - 10:00 ທ້າວ ຄຳຈັນ ພົມມະວົງໄຊ
5 10:00 - 10:20 ທ້າວ ນິກອນ ສິມພິລາວົງ 21 10:00 - 10:20 ທ້າວ ​ສາຍຍັນ ສຸກສະຫວັດ
6 10:20 - 10:40 ທ້າວ ບົວທິວ ພັນທະວົງ 22 10:20 - 10:40 ທ້າວ ຄຳພູວັນ ໄຊຍະວົງ
7 10:40 - 11:00 ທ້າວ ອາ​ນົນ ສີ​ຈັນ​ໂທ 23 10:40 - 11:00 ທ້າວ ສຸກສະຫວັນ ຫຼ່ຽມໄມຕີ
8 11:00 - 11:20 ທ້າວ ພຸດ​ທະ​ວີ ວົງ​ໄຊ 24 11:00 - 11:20 ທ້າວ ​ລາມ໋ອນ ພວງມະໄລ
9 13:30 - 13:50 ທ້າວ ຕີ້ ໄຊ​ບຸນກອງ 25 13:30 - 13:50 ທ້າວ ໄກສອນ ອິນທະລົງສີ
10 13:50 - 14:10 ທ້າວ ບຸ​ນ​ຄິ່ນ ກຸ​ຄຳ​ຂ່ຽນ 26 13:50 - 14:10 ທ້າວ ກິດຕິ​ສັກ ສູນ​ທະ​ວົງ
11 14:10 - 14:30 ທ້າວ ພຸດ​ທະ​ວອນ ອຸ​ດົມ​ສິນ 27 14:10 - 14:30 ທ້າວ ເມກ​ສຳ​ພາດ ແກ້ວ​ປັນ​ຍາ
12 14:30 - 14:50 ທ້າວ ໄຊ​ຍະ​ສອນ ວາ​ນິດ​ສະ​ເວດ 28 14:30 - 14:50 ທ້າວ ເກຊິ ໄຊໂກສີ
13 14:50 - 15:10 ທ້າວ ຂິນ​ທະ​ວອນ ສິດ​ທິ​ພອນ 29 14:50 - 15:10 ທ້າວ ຕ່ຽງຄຳ ວໍລະເພັດ
14 15:10 - 15:30 ທ້າວ ສີ​ໝອກ ທອງ​ບົນ 30 15:10 - 15:30 ທ້າວ ພູເຂົາທອງ ໄຊຍະວົງ
15 15:30 - 15:50 ທ້າວ ເຂິງຄຳ ສະເໜ່ຫາ 31 15:30 - 15:50 ທ້າວ ພອນສະຫວັນ ວິໄລທຽນ
16 15:50 - 16:10 ທ້າວ ຜາຍຄຳ ໄຊຍະເດດ      
 
ວັນທີ ລ/ດ ເວລາສຳພາດ ຊື່ ແລະ ນາມ​ສະ​ກຸນ ຫ້ອງສຳພາດ ລ/ດ ເວລາສຳພາດ ຊື່ ແລະ ນາມ​ສະ​ກຸນ ຫ້ອງສຳພາດ
14/6/2017 1 8:40 - 9:00 ທ້າວ ເພັດ​ສາ​ຄອນ ພານ​ສະ​ຫວ່າງ ປະຊຸມໃຫຍ່       ຊັ້ນ 7 17 8:40 - 9:00 ທ້າວ ອຳນວຍ ເພັງສະຫວັນ ປະຊຸມນ້ອຍ       ຊັ້ນ 7
2 9:00 - 9:20 ທ້າວ ຄຳ ພອນ​ພະ​ຈັນ 18 9:00 - 9:20 ທ້າວ ໂສດາ ລາດຊະພົນ
3 9:20 - 9:40 ທ້າວ ຢີ ຢ່າງ​ລາ​ສີ​ເຢຍ​ວື 19 9:20 - 9:40 ທ້າວ ວັນ​ນະ​ກອນ ນວນ​ຜາ​ລີ
4 9:40 - 10:00 ທ້າວ ບຸນ​ຄຳ​ຊົ່ງ ນະ​ວົງ​ໄຊ 20 9:40 - 10:00 ທ້າວ ພຸດ​ທະ​ລັກ ແກ້ວ​ມະ​ຫາ​ວົງ
5 10:00 - 10:20 ທ້າວ ພົງ​ວ່າງ ປາ​ກູ່ 21 10:00 - 10:20 ທ້າວ ອາ​ນຸ​ສອນ ວົງ​ພະ​ຈັນ
6 10:20 - 10:40 ທ້າວ ໄພ​ວັນ ຈັນ​ທະ​ລັງ​ສີ 22 10:20 - 10:40 ທ້າວ ນຶກ ພັນ​ມະ​ນີ
7 10:40 - 11:00 ທ້າວ ໂອ​ດີ່ ດາວ​ເຮືອງ 23 10:40 - 11:00 ທ້າວ ສຸລິເດດ ໄຊເສດຖາ
8 11:00 - 11:20 ທ້າວ ສົ​ມ​ພອນ ສີ​ຫາ​ລາດ 24 11:00 - 11:20 ທ້າວ ​ສົມລິດ ຊາວພູວົງ
9 13:30 - 13:50 ທ້າວ ຈັນທະສອນ ຫຼວງວິລາດ 25 13:30 - 13:50 ທ້າວ ເຍຍ ທ່າວ
10 13:50 - 14:10 ທ້າວ ສຸພັນສາ ພັນທະມີໄຊ 26 13:50 - 14:10 ທ້າວ ​ສັນຕິສຸກ ອຸປະໄຊ
11 14:10 - 14:30 ທ້າວ ຄຳພອນ ກ້ອນມະນີ 27 14:10 - 14:30 ທ້າວ ເພັ່ງຊົ່ງ ຕົງນາມະວົງ
12 14:30 - 14:50 ທ້າວ ລີໝິງ ເພັດສຸວັນ 28 14:30 - 14:50 ທ້າວ ແສງຈັນທອນ ຈັນທະວົງ
13 14:50 - 15:10 ທ້າວ ໄຊປະສົງ ຈຽມສີສຸລາດ 29 14:50 - 15:10 ທ້າວ ມະນີວັນ ໄຊຍະພາບ
14 15:10 - 15:30 ທ້າວ ຫອມ​ແພງ ບ​ານ​ມະ​ນີ​ວົງ 30 15:10 - 15:30 ທ້າວ ທະນູກອນ ສີພອນໄຊ
15 15:30 - 15:50 ທ້າວ ສີ ວື່  31 15:30 - 15:50 ທ້າວ ນິກ ນຳມະວົງ
16 15:50 - 16:10 ທ້າວ ຂັນທະລີ ຈິດວິລະພົນ 32 15:50 - 16:10 ທ້າວ ອານຸສັກ ເພັງສຸວັນ